ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jaký způsob rybařiny nejčastěji praktikujete?

Kaprařina Kaprařina 43% Feedrařina Feedrařina 18% Vláčení Vláčení 17% Plavaná Plavaná 22%


PODLOŽKY POD RYBY, SAKY, VÁHY

Řadit podle 
Výrobce 

Sak je vyroben z pevnější perforované látky pro lepší proudění vody, což zabezpečuje maximální bezpečnost ulovené ryby. Sak má na vrchní straně po celé délce bezpečnostní zip a součástí balení je také pevná šňůra na ukotvení.
běžná cena 455 Kč
naše cena 433 Kč

TFG Sak na přechovávání ryb Carp Sling / Sack


Digitální váha do 25 kg s několika praktickým funkcemi:  paměť, přepínání kg / lb. Napájení 2 x 3 V baterie.
běžná cena 519 Kč
naše cena 494 Kč

BEHR Váha Digital


Digitální váha od firmy Behr, která dokáže přesně vážit do hmotnosti 25kg. Tato váha má integrovaný teploměr a metr na měření ryb o délce 1m. Při vážení lze přepínat libry a kilogramy a teploměr zobrazuje jak stupně Celsia, tak Fahrenheity. Displej má modré podsvícení, takže je dobře vidět i v noci. Váha pro svůj chod potřebuje dvě baterie AAA, které nejsou součástí balení.
běžná cena 629 Kč
naše cena 598 Kč

BEHR Váha New Digital


Spolehlivá digitální váha za bezkonkurenční cenu, která by neměla chybět ve výbavě žádného sportovního rybáře. Váha je dodávána spolu s přepravním pouzdrem proti poškození.
běžná cena 649 Kč
naše cena 617 Kč

TFG digitální váha Hardwear Scales


Tato taška představuje nejbezpečnější možnou variantu zvážení ryby. Má dostatečnou velikost i pro ty největší kapry a dvěma tyčema vyztuženou vrchní konstrukci, aby dobře držela tvar. Materiál je skutečně pevný a zároveň jemný kvůli maximální bezpečnosti. Pro přesnější vážení je spodek perforovaný, aby přebytečná voda mohla bez problémů odtékat. Taška je dodávána spolu s přepravním pouzdrem.
běžná cena 669 Kč
naše cena 665 Kč

TFG Taška na vážení ryb F8 Weight Sling


Velmi praktická podložka s kvalitním polstrováním, které udrží Váš úlovek v bezpečí. Taška se dá zapnout po celém obvodě. Její součástí je popruh přes rameno, takže se dá využít i jako přepravní taška na podběrák, saky na přechovávání a vážení ryb a jiné věci. Efektivní řešení pro převoz mokrých věcí v autě.Rozměry: 95 x 60 cm
běžná cena 829 Kč
naše cena 788 Kč

TFG podložka 2 in 1 Bag Mat

ZGY5MzY