ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jaký způsob rybařiny nejčastěji praktikujete?

Kaprařina Kaprařina 42% Feedrařina Feedrařina 17% Vláčení Vláčení 18% Plavaná Plavaná 22%


BATOHY

Řadit podle 
Výrobce 

Velmi dobře zpracovaný batoh s obsahem 58 litrů. Je vhodný pro rybáře, ale i další outdoorové aktivity. Batoh má celkem osm vnějších kapes a masivní polstrování popruhů i bederního pásu umožňující komfortní nošení těžších nákladů. Celkové rozměry batohu: 60 x 55 x 25 cm.
běžná cena 999 Kč
naše cena 950 Kč

BEHR Batoh Super-Packman  58l


Tento kvalitně zpracovaný batoh je určen především pro vláčkaře či muškaře. Má oboustranný úložný prostor a nastavitelné popruhy. Přední část je vybavena dvěma prostornými taškami, které mají ještě několik vnějších kapes. Zadní prostorný batoh má tři samostatné sekce. Batoh je vyroben z lehkého, ovšem velmi pevného a odolného materiálu. Vzdušná látka na zádech batohu výrazně omezuje pocení.
běžná cena 1 099 Kč
naše cena 1 045 Kč

BEHR Batoh Back-Pack "de Luxe"


Cenově bezkonkurenční produkt pro náročné rybáře, kteří mají rádi komfort. Tento batoh pojme velké množství věcí nezbytně nutných pro každého rybáře na břehu. Jeho výhodou je, že je současně i sedačkou, tudíž při přesunu na místo ušetříte ruce, protože už nemusíte nést křeslo. Má plně nastavitelné nohy a sedací část je dobře polstrovaná. Vnitřní část obsahuje zdarma jako součást dva plastové boxy
běžná cena 2 999 Kč
naše cena 2 850 Kč

TFG Multifunkční batoh Compact Seat Box

NWM0NjNlN